Menu

Only Moment

Każda młoda dziewczyna i nie tylko marzy o super sylwetce, ale nie każda umie dążyć do wyznaczonego celu. Mam nadzieje że moje wpisy zmotywują Was do pracy nad sobą i zaakceptowania siebie w 100 % !!!

Markowe ubrania, czy to takie ważne?

p8ysia

Zaczynając ćwiczyć na siłowni nie trzeba mieć od razu super drogiego sprzętu i markowych ubrań i tak nikt na to nie patrzy, a już na pewno nie skupia się na tym czy na Twojej bluzce znajduję się znaczek "adidasa" czy "nike". Lepiej na początek kupić sobie tanią, białą bluzkę i leginsy, na które łącznie wydamy około 40 zł, jak nie mniej. Warto pamiętać, że to nie ubrania zdobią człowieka, tylko to jakim jest i co sobą prezentuje. To, że ktoś jeszcze zanim  kupi w ogóle karnet na siłownię i zapewni sobie super sprzęt, nie znaczy, że za mniej więcej 2 tygodnie  nie rzuci tego w kąt. W życiu już tak jest, że pieniądze mogą załatwić nam pracę, układy, super gadżety, ale na siłowni oraz ogólnie w ćwiczeniach pieniądze nie graja znaczenia. Za pieniądze nie wykupimy sobie idealnej sylwetki i muskulatury, co najwyżej karnet na drogą siłownie i trenera personalnego, lecz niektóre osoby zapominają o tym, że prawie każde ćwiczenie z siłowni można odwzorować w domu, ale dzisiaj nie o tym. Mam nadzieję że ta rada pomoże Wam w przyszłości i wpłynie na Wasze podejście do niektórych spraw. Powodzenia.

bibsypl

Pyśka :D

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • akuria

    Bardzo interesujący wpis. Nie kupuje sobie ubrań takich drogich po po co ?
    A według ciebie jakie jest najlepsze ubranie na sport?

  • p8ysia

    Dziękuję. Mi najlepiej ćwiczy się w topie i leginsach, ale strój powinno się wybierać w zależności od tego w czym się dobrze czujemy :D

© Only Moment
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci