Menu

Only Moment

Każda młoda dziewczyna i nie tylko marzy o super sylwetce, ale nie każda umie dążyć do wyznaczonego celu. Mam nadzieje że moje wpisy zmotywują Was do pracy nad sobą i zaakceptowania siebie w 100 % !!!

Dieta !!!

p8ysia

Dobranie odpowiedniej diety do ćwiczeń nie jest łatwe. Bardzo wiele osób wybiera drastyczne diety nie zważając na konsekwencje, które mogą być z tym związane. Dieta przy dużym wysiłku fizycznym musi być odpowiednio zaplanowana, zawierać białko, które jest najlepszym budulcem mięśni. Najlepiej nie rozpisywać sobie diety samemu tylko udać się do dietetyka. Na własną rękę można jedynie zrezygnować z jedzenia słodyczy i fastfoodów i właśnie to będzie zadaniem na dziś. Rezygnacja z tych dwóch rzeczy na pewno pozytywnie wpłynie na Waszą sylwetkę. Powodzenia.

 

Pyśka :Dmot_47c7eb2f2a0193ff448b5c693ac28741

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • akuria

    A ty jaką masz dietę?

  • p8ysia

    Moja dieta wygląda tak : 0 słodyczy, 0 fastfoodów, nie jem masła, szklanka wody z cytryną rano na wspomaganie metabolizmu, ogólnie tylko 5 posiłków, no i dużo białka. Teraz mam zamiar zmienić diete na bardziej zbilansowaną i udać się do dietetyka :D

© Only Moment
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci